Profesjonalne tlumaczenie z angielskiego na polski

Mini-Market Insoft jest to projekt kasowy przygotowany dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w hipermarketach są skierowane na obsługę klientów oraz sprzedaż, i inne czynności są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w marketach to rozwiązania zbudowane z chęcią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź pracujących funkcję w standardzie franczyzowym. W takim podziale rolę punktu głównego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Vivese Senso Duo Oil

Dzięki takiej budowy jesteśmy okazja automatycznego korzystania spośród wszystkich elementów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co za tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, pewno być używany na urządzeniach dotykowych. Artykuły mogą stanowić określone także potrafią być zaaplikowane ich parametry, można poświęcić im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rad i kontrolowaniu poprawności dostaw w sklepie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz sporo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i problemach. Zasady badane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System idzie na podgląd stanów produktów w momencie rzeczywisty, dzięki czemu ważna natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co kupi na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez powodu na koniec, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy miały zbyty, ile pieniędzy zajmuje się spotykać w kieszeniach w jakimkolwiek ze sklepów, jaką marżę wzięły na sprzedanych towarach.